Poslaním našej spoločnosti je prinášať zákazníkom nové, moderné ekologické systémy, ktoré sa stanú vašim zdrojom energie,tepla, pohody a zdravia. Vieme však, že oprávnene očakávate úsporu investičných a prevádzkových nákladov, a my sa v plnej miere snažíme vaše očakávania naplniť. 

Sme tu pre Vás už viacej ako 12 rokov, realizujeme pre Vás  elektrikárske práce, návrh a komplet inštalácie infra sálavých panelov, podlahové vykurovanie, fotovoltické ostrovné systémy, hybridné ohrievače vody, tepelné čerpadlá a  iné produkty.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti infračerveného elektrického vykurovania rodinných domov, bytov, hál, hotelov, kancelárii, ale aj prevádzkových a iných typoch priestorov. Zabezpečíme pre Vás zdravé a úsporné teplo nielen vo vašom dome, ale aj na vašich terasách či zimných záhradách.

Všímame si, že sme sa zmenili, a prestali si vážiť matku Zem, ktorej sme deťmi. Tá nám poskytuje všetko, čo potrebujeme pre život.   Preto sme sa rozhodli predávať produkty, ktoré sú voči zemi a nášmu životnému prostrediu ohľaduplné.

Hodnotami našej spoločnosti sú profesionalita, ekológia, ochrana zdravia a úspora energetických zdrojov. Preto naše portfólio mienime rozširovať i naďalej o ďalšie, prostredie nezaťažujúce produkty.
Verím, že sa nám to s Vašou pomocou podarí a spoločne tak zmeníme svet k lepšiemu.


S úctou Juraj Kupčok