Všímame si že sme sa zmenili, a prestali si zvážiť matku Zem, ktorej sme deťmi. Tá nám poskytuje všetko, čo potrebujeme pre život. Nevážime si ju však tak, ako si zaslúži. Aj preto sme sa rozhodli predávať produkty, ktoré sú voči zemi a nášmu životnému prostrediu ohľaduplné.

Máme skúsenosti v oblasti infračerveného elektrického vykurovania rodinných domov, bytov, kancelarii, ale aj prevádzkových a iných typoch priestorov. Zabezpečíme zdravé a úsporné teplo nielen vo vašom dome, ale aj na vašich terasách či zimných záhradách.

Ponúkame a realizujeme pre Vás aj fotovoltické ostrovné systémy, hybridné ohrievače vody, tepelné čerpadlá, led svietidlá a  iné produkty.

Poslaním našej spoločnosti je prinášať zákazníkom nové, moderné ekologické systémy, ktoré sa stanú vašim zdrojom energie,tepla, pohody a zdravia. Vieme však, že oprávnene očakávate úsporu investičných a prevádzkových nákladov, a my sa v plnej miere snažíme vaše očakávania naplniť. 

Hodnotami našej spoločnosti sú profesionalita, ekológia, ochrana zdravia a úspora energetických zdrojov. Preto naše portfólio mienime rozširovať i naďalej o ďalšie, prostredie nezaťažujúce produkty. Verím, že sa nám to s Vašou pomocou podarí a spoločne tak zmeníme svet k lepšiemu.
„ Urobme svet lepším, ako sme ho našli.“

S úctou Juraj Kupčok